Odborný závod PORTAS
Karel Kocman

Zavolejte nám
569 432 090

Jak nás najdete

Adresa odborného závodu PORTAS

Karel Kocman
Šmolovy 60
580 01 Havlíčkův Brod

569 432 090
569 432 090
info@karelkocman.portas-renovace.cz

podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku

IČ: 42907276

Přeji si

  • Poradenství na místě
  • Předběžný telefonický rozhovor

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Naši zkušení odborníci Vám pomohou při realizaci Vašeho vysněného bydlení. Pro Vaši individuální konzultaci s originálními vzory si rezervujeme dostatek času. Kdykoli to vyh ovuje Vám, třeba večer po práci nebo - po dohodě - i o víkendu.

Vaše výhody: Úspora času a kvalitní poradenství díky zohlednění Vaší bytové situace. Obdržíte řešení, které bude vyhovovat Vašim představám i Vašemu rozpočtu. Připravíme pro Vás férovou kalkulaci nejlepší možné pevné ceny. Cena bude transparentní a bez skrytých nákladů. Pak se rozhodnete.

Vyplňte prosím formulář a sdělte nám i svá přání ohledně modernizace. Váš místní specialista PORTAS Vás bude brzy kontaktovat a sjedná s Vámi termín schůzky. Odesláním své poptávky vyjadřujete souhlas s ukládáním a zpracováním zadaných údajů v souladu s našimi Zásadami o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o*:

Moje adresa

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Mé kontaktní možnosti

POZNEJTE PORTAS A JEHO OSVĚDČENÉ RENOVAČNÍ A MODERNIZAČNÍ SLUŽBY

Máte představy, přání a vize o modernizaci vybavení vaší domácnosti a otázky ohledně jejich provedení? Zde můžete snadno a rychle zjistit, které produkty z rozsáhlého balíčku inovativních renovačních řešení má pro vás PORTAS připravené.

Naši zkušení experti na renovace vám rádi poskytnou informace po telefonu a na vaše přání domluví i termín poradenství na místě.

Odesláním své poptávky souhlasíte s ukládáním a zpracováním Vámi zadaných údajů podle našich informací o ochraně osobních údajů.

Zajímám se o*:

Nejlépe mě zastihnete telefonicky:

Mé kontaktní možnosti

Rada
Prosíme vyplňte všechna políčka označená *.

Menü